ستادکرونا1401/25

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هشتادوهشتمین جلسه ستاد کرونای شهرستان خلیل آباد و سی و پنجمین جلسه کمیته هماهنگی برنامه واکسیناسیون در مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ، با حضور معاونت محترم فرمانداری و سایر اعضای محترم ستاد کرونا ، در محل ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.
💠 در این جلسه جناب آقای مهندس حسینایی معاونت محترم فرمانداری ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته توسط ارگان ها ، خواستار تکمیل پوشش واکسیناسیون توسط شهروندان شریف شهرستان و رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی به ویژه در تجمعات و اماکن عمومی شدند. همچنین ایشان با اشاره به اهمیت بیماری سرخک نسبت به پیگیری وضعیت واکسیناسیون این بیماری به ویژه در اتباع غیرایرانی تاکید نمودند.
💠 در ادامه جناب آقای دکتر حسین زاده مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز ضمن اعلام آغاز هفته سلامت ، بر عدم پایان یافتن همه گیری و پاندمی کرونا تاکید ویژه نموده و با انتقاد و اشاره به ایجاد عادی انگاری گسترده در سطح جامعه این وضعیت را نگران کننده دانسته و خواستار رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تکمیل پوشش واکسیناسیون شدند. ایشان همچنین با اشاره به مدت زمان ۴ تا ۶ ماهه اثرگذاری واکسن های کرونا ، دستورالعمل ابلاغی دوز یادآور این واکسن در کادر بهداشت و درمان و نیز دوز چهارم واکسن در سالمندان بالای ۷۰ سال را اعلام نمودند.
💠 در ادامه جلسه سایر اعضای محترم ستاد کرونا نیز مطالب و دیدگاه های خویش در خصوص مقابله و پیشگیری از کرونا را مطرح نمودند.
💠 لازم به ذکر است در حال حاضر شهرستان فاقد موارد بستری مثبت و تعداد موارد قرنطینه نیز ۸ نفر می باشد.

☘روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خلیل آباد